logo         


Ostarenie destilátu ultrazvukom

V ultrazvukovej čističke Vám ostarie čerstvo vypálený destilát v priebehu 15 minút na vyzretú 5 ročnú pálenku.

UZ čistička odplyní čerstvo vypálený destilát a umožní jeho konzumáciu ihneď po vypálení, bez toho aby obsahovala nežiaduce plyny ktoré vznikajú pri pálení. Zákazníci si môžu tak svoj produkt ochutnať už priamo v pálenici.

Ultrazvuk má zásadný vplyv na chuť destilátu, ktorý po ostarení zostáva chuťovo vyrovnaný, čo sa dá dosiahnuť iba niekoľkoročným starnutím v „demižóne“.

Odplynenie prebieha v nerezovej ultrazvukovej vaničke, do ktorej sa destilát naleje a ultrazvuk ho rozkmitá o frekvencii 37kHz a zbaví nežiaducich plynov. Po ukončení 15 minútového "čistenia" sa destilát stáča pomocou výpustného ventilu priamo do fliaš. Takto upravený destilát sa už nemusí (ale môže) nechávať odvetrávať.

Ultrazvuk sa dnes už stáva štandardným vybavením páleníc a za výhody tohto zariadenia si zákazníci radi priplatia. Najviac preferované veľkosti sú 4 a 12 litrové vaničky.

 


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Podmienky ochrany osobných údajov
Zákonným dôvodom spracovanie Vašich osobných údajov je Váš súhlas dávaný týmto správcovi v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov a o zrušení smernice 95/46/ES. Účelom spracovania Vašich osobných údajov je zasielanie daňových dokladov za prenájom systému, obchodných oznámení a činenia iných marketingových aktivít správcom voči Vašej osobe.

Opíšte text z obrázku: *
captcha Nový obrázok

Upozornenie. Správca webu si vyhradzuje právo zmazať vulgárne alebo také príspevky, ktoré by poškodzovali záujmy správcu webu.

NjExZjZhOT